Zeynep Dizdar Yeni Şarkısı: Bi Gülüşü

Zeynep Dizdar

Zeynep Dizdar

Eskilerden Tanıdığımız Sanatçıların Yeniden Yükselişi Göz Kamaştırıyor

Zeynep Dizdarı efsane yapan iki şarkıyı hepiniz dinlemişsiniz ve biliyorsunuzdur. Bizde bu harika sanatçının o efsane şarkısını bilmeyenler için burada paylaşmak istiyoruz İlle de sen ve vazgeç gönül adlı şarkılarla müzik piyasasını zamanında al üst eden Zeynep Dizdarın tüm şarkılarını sitemizin mp3 indir bölümünden faydalanarak indirebilirsiniz. Önünüzde hiçbir engel olmadan sınırsız olarak tüm şarkılara ulaşabilirsiniz. Zeynep Dizdar ise tüm müzik piyasaları sallamak için yeni single ile karşımıza çıkıyor Bi gülüşü adlı tek şarkısını sevenleri ve müzik dünyasıyla buluşturdu. Bizde sizleri telefona müzik indir avantajı ile buluşturmak istiyoruz. Hadi durmayın müzik kültürünüzü ücretsiz bir şekilde genişletin.

Şarkı Bestesini ve Yönetmenliğini Ünlü İsimler Yaptı

Bu yeni single’ın sözü ve müziği hepinimizin yakından tanıdığı Aras Demirci ve Faruk K ikilisi tarafından yazıldı ve bestelendi. Son kısımda ise aranjörlüğünü Atınç Tombak üstlendi ve bunu harika bir klip ile taçlandırdılar o klibin yönetmenliğini kim yaptı dersiniz. Kemal Başbuğ adlı üstün yönetmenden başkası olamazdı. Olsa böylesine kaliteli bir klip belki de bizimle buluşmayacaktı. Sınırsızca müzik indir çünkü sen daha fazla şarkıyı hak ediyorsun ve Zeynep Dizdar bu harika single’ı için düzenlemeye başladığı konserlerin ilk ayağı 24 mart cumartesi gecesi Kahramanmaraş vatandaşlarıyla buluştu. Konser şehirde büyük bir ses getirdi çünkü Zeynep Dizdar sevgisinin yeri Gaziantep halkında ayrı bir yere sahipti. Unutmayın cep müzik servisimiz 7 gün 24 saat sizlerle.

Ayrıca Zeynep Dizdar durgunluğunu son zamanların reyting rekortmeni dizisi Çukur ile gidermişti, şarkıcının Vazgeç Gönlüm isimli Şarkısı bu dizinin 8.Bölümünde çaldığında arama sonuçlarında kendisini boy boy gösteren şarkıcı hemen ardından yeni single ve albüm çalışmalarına başladı bizlerden ufak bir hatırlatmak olarak mobil ve web üzerinden bu şarkılara ulaşabilirsiniz.

Şarkı Sözleri Şöyle Zeynep Dizdar Bi Gülüşü:

Beklemek zor gelir
Bu evde her gün seni
Görmüyor gözlerim
Sensiz doğan bu güneşi

Yolla yolla bi selamını yolla
Tanıdık bir simadan yolla
Kalma kalma başka yerde olma
Senin yerin benim yanımda

Bi gülüşü bana yetiyor uzaktan
Bi bakışı anlatıyor
Zalimin suskunluğuna bakma
Fırtınalara koparıyor

Sevdiğin her şeyi sevdim
Sevmediğin her şey saf dışı
Az dı çok az dı bazen varlığın ama çoktu
Her zaman çoktu aşkın

Yorum Yap